השכרת רכב בנורמנדי

עכשיו לאחר שהחלטנו על מסלול הטיול בנורמנדי (או לפחות על נקודת ותאריכי ההתחלה והסיום), יש להזמין רכב שכור. מנוע החיפוש וההזמנות מקושר למחשבי חברות ההשכרה הגדולות בעולם, וגם לכמה קטנות, וזאת על מנת לספק מבחר איכותי של רכבים להשכרה במחירים תחרותיים מאוד ובמקומות נוחים.
השירות ניתן על-ידי חברת RentalCars, הידועה יותר בשם TravelJigsaw, סוכנות השכרה בינלאומית שמושבה במנצ'סטר. לאור זה שהישראלים גילו אותם בשנים האחרונות – החברה מעסיקה, בנוסף לעשרות נציגים דוברי שפות שונות, מספר נציגים דוברי עברית שגויסו במיוחד!
ניתן לשכור דרכם רכבים במחירים מאוד תחרותיים, אנא השוו עם אתרי חברות ההשכרה הגדולות לפני ביצוע ההזמנה כדי להיות בטוחים. בפועל, ברוב המקרים ההשכרה מבוצעת אצל אחת החברות הגדולות רק במחיר נמוך משמעותית ממה שהן מציעות באתרים שלהן עצמן.

לאחר איתור העסקה הטובה ביותר דרך חלון החיפוש, ישנן 2 אופציות להשכרת הרכב לנורמנדי:

א. הזמנה ישירות מהמערכת – נוח מאוד, מקבלים את פרטי ההזמנה בצורה מסודרת למייל + מספר הזמנה, אפשר בהמשך להתעדכן במערכת או דרך המוקד כשיש אישור סופי מהספק המקומי.

ב. הזמנה מול נציג – בטלפון 1-809-494191 (שיחת חינם מישראל). יש לציין קוד שותף NORMADNI (בדיוק כפי שרשום), ולשאול אם יש מבצעים או הטבות מיוחדות לעסקה! (הזמנה מהמערכת כבר כוללת את קוד השותף).
בשתי האופציות, במידה ולא תרצו להזמין במקום – ניתן לקבלת הצעת מחיר למייל. שעות הפעילות של מוקד השירות כאן.

לאחר ההזמנה – לא לשכוח לבקש את חוברת הטיפים שלנו

8 טיפים חשובים לזכור בהזמנת רכב שכור

1.  הנהג שמתייצב לאסוף את הרכב חייב לשאת כרטיס אשראי בינלאומי על שמו (ההזמנה יכולה להתבצע גם על כרטיס אחר).
2.  בנוסף לרישיון הנהיגה הישראלי, מומלץ לשאת רישיון נהיגה בינלאומי ליתר בטחון (מוציאים בממסי).
3. במידה ומחזירים את הרכב דרך עמדת ה-Key Box (לאחר שעות פתיחת סוכנות הרכב שאותן כדאי לברר בעת לקיחת הרכב השכור), מוצע לצלם את הרכב מכל הכיוונים כתיעוד למצבו בעת ההחזרה.
4.   יש לציין בעת ההזמנה אם נדרש כסא תינוק וכד', היו מקרים של לקוחות שלא ביקשו ולא היה לספק במקום.
5.   מנסיוננו מומלץ בחום (אפילו חובה) להגיע לנורמנדי עם מכשיר ניווט לוויני (GPS) כדי לחסוך שעות של התברברויות ולהפוך אותן לשעות של הנאה. אם אין ברשותכם מכשיר כזה אז אפשר לשכור מחברת השכרת הרכב (ועדיף לבקש מראש דרך המוקד). במידה ומסתמכים על המכשיר הפרטי – יש לזכור לעדכן / להתקין את מפת צרפת לפני הנסיעה.
6.    מומלץ מאוד גם לעשות ביטוח ביטול השתתפות עצמית במהלך ההשכרה, הביטוח הוא של חברת RentalCars ולא של חברת השכרת הרכב.
במהלך 2013 הרסתי בחניון בגרמניה את הדלת הימנית של מכונית גולף ששכרנו מ-Europcar (בחיי שניסיתי להתחמק מרכב אחר ומפגיעה גדולה יותר…), התשלום על הפגיעה היה 850 יורו, ולמעשה עלות התיקון מעל 2,000 יורו אבל בחוזה ההשכרה לרוב יש תקרה להשתתפות עצמית. לאחר מספר שבועות שלחתי ל-RentalCars לבקשתם את אישור התשלום ששילמתי לחברת ההשכרה, ולאחר זמן מה קיבלתי החזר מלא (קישור למייל שקיבלתי מהם לאחר אישור ההחזר). יש לשים לב לפרטי הביטוח – לרוב אינו כולל פגיעה במרכב תחתון ועוד החרגות. אנחנו ממליצים לרכוש ביטוח זה (איננו מרוויחים ממנו אגורה אחת) ואז לנהוג בזהירות רבה.
7.  בקיץ ישנה לעתים בעיית זמינות ולכן חשוב להזמין את הרכב כמה שיותר מראש!
8.  רכבים אוטומטיים קצת יותר יקרים ופחות נפוצים באירופה, אנחנו ממליצים לא להתפשר (מניסיון…) אך יש לשים לב מראש שהאישור שלהם לוקח טיפה יותר זמן.

עכשיו התחילו את התהליך > דרך צלחה!

הזמנת רכב דרך עמוד זה כפופה להסכמה לתקנון השימוש.